021-66170062

استعلام و خرید سریع

021-66170062

استعلام و خرید سریع

جستجو کردن
Close this search box.

با توجه به اینکه ما در الکتروشایلی، تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون را مستقیماً از تولیدکنندگان خریداری می‌کنیم، قادریم قیمت‌های بسیار رقابتی را به شما ارائه دهیم. در این همکاری، ما می‌توانیم با شما درصد تخفیفی را تعیین کنیم تا شما بتوانید تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون مورد نیاز خود را با قیمتی کمتر از بازار تهیه کنید. این تخفیف به شما امکان می‌دهد تا سود بیشتری را در فروش محصولات خود داشته باشید و رقابت قوی‌تری در بازار داشته باشید.

با همکاری با الکتروشایلی، شما می‌توانید به عنوان یک فروشنده موفق عمل کنید و محصولات با کیفیت و با قیمتی مناسب را به مشتریان خود عرضه کنید. ما آماده هستیم در هر زمان به شما کمک کنیم و نیازهای شما را برآورده کنیم.

ما یکی از ارائه‌دهندگان عمده تجهیزات برق صنعتی با کیفیت در بازار هستیم و به عنوان واردکننده مستقیم محصولات از تولیدکنندگان معتبر در سراسر جهان عمل می‌کنیم. با افتخار اعلام می‌کنیم که ما امکان همکاری در فروش محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید با ما به عنوان فروشنده همکاری کنید و از محصولات ما به صورت عمده با تخفیف ویژه برخوردار شوید. ما اطمینان داریم که محصولات با کیفیت ما، نیازهای شما و مشتریان شما را برآورده خواهند کرد. مزایای همکاری با ما عبارتند از: قیمت‌های ویژه برای سفارشات عمده کیفیت بالا و محصولات مطابق با استانداردهای بین‌المللی تخفیف‌های ویژه برای همکاران فعال ارسال سریع و قابل اعتماد پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش اگر شما به دنبال محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب هستید، ما آماده‌ایم شما را در این مسیر همراهی کنیم. جهت درخواست همکاری و دریافت اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید.

 الکتروشایلی بزرگترین تامین کننده تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون اورجینال در برندهای مختلف است که با بیش از 40 وارد کننده اصلی کالای های اورجینال در حال همکاری ست. ما به گرمی دست همکاری شما را میفشاریم.

فرم تماس با کارشناسان الکتروشایلی

021-66170063

واحد فروش / فنی

0912-6398961

واحد فروش / واتساپ

021-66170064

واحد فروش / فنی

0910-7249074

واحد فروش / واتساپ

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید

الکتروشایلی