fa
fa

بروز شده در خرداد 1401

لیست قیمت LS ، لیست قیمت محصولات ال اس، لیست قیمت ال اس، لیست قیمت LS
brand landing ls

شرکت LS تولیدکننده تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی در کره جنوبی بوده و همچنین از زیرشاخه‌های شرکت LG است. قبل از اطلاع از لیست قیمت محصولات LS جالب است بدانید که شرکت LG از دو شرکت LUCKY و GOLD STAR تشکیل‌شده است که شرکت GOLD STAR در زمینه‌ی تأمین قطعات الکتریکی و شرکت LUCKY درزمینه‌ی تولید مواد شیمیایی فعالیت داشتند. همچنین LG توانسته عنوان اولین شرکت تولیدکننده تجهیزات برقی در کره جنوبی که موفق به کسب گواهینامه ISO9001 شده است را به خود اختصاص دهد.

تولید تجهیزات برقی و اتوماسیون صنعتی

شرکت LS که آن را یکی از زیرمجموعه‌های شرکت LG معرفی کردیم، در زمینه تولیدات تجهیزات برقی و اتوماسیون صنعتی مشغول به فعالیت است. توجه داشته باشید که نمایندگی LS در کره جنوبی قرار دارد؛ البته باید متذکر شد که شما می‌توانید بسیاری از محصولات این کمپانی و لیست قیمت محصولات LS را از الکتروشایلی نمایندگی LS در ایران نیز تهیه کنید. نکته دیگری که باید در رابطه با شرکت ال جی بدانید، این است که خط تولید PLC در سال 1984 توسط این شرکت افتتاح شد. پس از انجام این امر و گذشت دو سال، یعنی در سال 1986، این شرکت دست به اقدام جدید زد که این اقدام را می‌توان ساخت اولین سری اینورتر در نظر گرفت. پس از گذشت تمام این موفقیت‌ها، این شرکت تصمیم جدیدتری گرفت و آن را بعد از چند وقت عملی کرد. 

مجزا نمودن بخش‌های کمپانی ال جی

همان‌طور که گفته شد، شرکت ال جی تصمیم گرفت که اقدام تازه‌ای را عملی کند. این اقدام چیزی نبود جز مجزا نمودن بخش‌های مختلف کمپانی به صورت جداگانه. این اقدام به گونه‌ای شکل گرفت که ال جی در آخر کمپانی خود را به سه بخش LG، GS و LS تقسیم کرد. نکته‌ای که باید در رابطه با این سه بخش بدانید، این است که هر کدام در زمینه متفاوتی مشغول به فعالیت هستند و وظیفه مشخصی بر عهده آن‌ها قرار داده شده است. برای مثال شما باید بدانید که نمایندگی LG در زمینه ساخت و ساز و نفت، نمایندگی GS در زمینه شیمی و الکترونیک و در آخر نمایندگی LS ELECTRIC در زمینه اتوماسیون صنعتی در حال فعالیت هستند.

آغاز فعالیت شرکت LS

بالاخره پس از گذشت تمام مسائل و تصمیم‌گیری‌هایی که اتفاق افتاد، شرکت ال اس در سال 2005 فعالیت رسمی خود را به صورت جدی آغاز کرد. این شرکت پیش از شروع فعالیت، هدفی را برای خود در نظر گرفت که این هدف را می‌توان ارائه محصولات هوشمند و جدید در جهت داشتن یک زندگی ایمن و مرفه و همچنین مناسب با آینده در نظر گرفت. واحد تولیدی این شرکت که محصولات برق صنعتی را تولید می‌کند، LS Industrial System یا LSIS نام گرفت.

محصولات تولیدی توسط LS ELECTRIC

همان‌طور که در متن اشاره داشتیم، نمایندگی ls فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات برق صنعتی شروع کرد و در ادامه انواع محصول را به تولید رساند. کم کم داریم به سراغ لیست قیمت محصولات LS می‌رویم. از جمله محصولاتی که توسط این شرکت به تولید رسید، می‌توان به مواردی چون PLC، اینورتر LS، کنتاکتور LS، کلید حرارتی LS، کلید اتوماتیک LS، محافظ جان LS، کلید مینیاتوری LS و مواردی دیگری از این دست اشاره کرد. در رابطه با محصولات این شرکت که می‌توانید آن‌ها را از نمایندگی ls خریداری کنید، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا به طور کامل با هر یک آشنا شوید. در ادامه لیست قیمت محصولات LS را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

لیست کامل قیمت محصولات LS
بارگذاری بیشتر

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید