021-66170062

استعلام و خرید سریع

021-66170062

استعلام و خرید سریع

جستجو کردن
Close this search box.

شرکت ایده گستر الکتروشایلی با تمرکز بر بازار تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون و با هدف تامین و تجهیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمت در سال 1398 شروع به کار کرد.

الکتروشایلی با مدیریت مهندس محمد حسن محمودی و با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان و مدیرانش امروزه تبدیل به یکی از معتبرترین و برترین شرکت های تامین کننده اصلی بازار برق صنعتی و اتوماسیون شده است.

این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در کنار کمپانی ها و شرکت های معتبر تولید کننده و تامین کننده حضور داشت و مدیر عامل ایده گستر الکتروشایلی در این نمایشگاه مصاحبه ای نیز داشتند که ویدئو این مصاحبه در انتهای این صفحه آمده است.

علاوه بر مصاحبه فوق، مجله علم برتر نیز که مجله رسمی صنعت برق و انجمن تابلو سازان و تولید کنندگان تابلو های برقی ایران میباشد با مهندس محمد حسن محمودی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران مصاحبه ای مختصر داشتند که متن و تصویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در ضمن شما میتوانید نسخه کامل این مجله را از طریق این لینک دانلود کنید.

Engineer Mohammad Hassan Mahmoudi

4444

مصاحبه مهندس محمودی با مجله علم برتر؛

لزوم استفاده از تجهیزات با کیفیت برق صنعتی در صنایع کشور

امروزه به علت رشد چشم گیر صنایع مختلف غذایی، دارویی، نفتی، پتروشیمی، صنایع ماشین سازی و… نیاز به استفاده از تجهیزات و محصولات برقی و اتوماسیون با کیفیت بیش از هر زمان دیگری احساس میشود.

بی شک استفاده از تجهیزات صنعتی برق با استاندارد های بین المللی که تحت لیسانس کشور های پیشتاز در عرصه صنعت و الکتریک طراحی و تولید شده اند میتواند تضمین کننده کیفیت مطلوب محصولات صنایع داخلی باشد.

نرخ تورم بالا در کشورمان یکی از دلایل اصلی و بسیار مهمی ست که تامین کنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات برق صنعتی را به این موضوع وا میدارد که همواره به دنبال بهترین و مرغوب ترین اقلام برق صنعتی با بهترین قیمت باشند، در واقع بهترین محصول، جنس اصلی، بهترین قیمت، تحویل سریع با گارانتی شرکتی همه ی آن چیزی ست که مصرف کنندگان و فعالان این حوزه از تامین کنندگان انتظار دارند.

کارشناسان فنی در شرکت های تامین کننده تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون با ارائه بهترین مشاوره های خرید به خریداران همواره در جهت رشد کیفی تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف کشور گام بر میدارند. از آنجا که نوع نیاز و کاربری مصرف کنندگان و مشتریان با یکدیگر متفاوت است، راهنمایی در خصوص خرید بهترین محصول متناسب با نیاز مشتری از ویژگی های مثبت شرکت های اصلی تامین کننده تجهیزات برق صنعتی میباشد.

در این خصوص با مدیر عامل شرکت ایده گستر الکتروشایلی به عنوان بکی از برترین شرکت های تامین کننده تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون، مهندس محمدحسن محمودی مصاحبه ای خواهیم داشت:

به عنوان مدیر عامل یک شرکت تامین کننده تجهیزات برند و معتبر و با کیفیت در صنعت برق، راهکارتان برای افزایش میزان کیفیت و بهره وری تجهیزات برقی مورد استفاده در صنایع مختلف کشور چیست؟

  • با نام و یاد خدا، کشور ایران پتانسیل بسیار بالایی در پیشرفت صنعتی در حوزه های مختلف دارد. اگر نگاهی به رشد فزاینده و سرعتی صنایع مختلف بیندازیم، این مسئله در سال های اخیر بسیار مشهود تر و ملموس تر بوده است. موضوعی که در این جا مطرح میشود این است که آیا این کارخانجات، کمپانی های تولید کننده و صنایع از تجهیزات صنعتی و برقی مرغوب و با کیفیت استفاده میکنند یا خیر.
  • اگر بخواهیم نگاهی گذرا نیز به مزایا و معایب استفاده از کالا های برق صنعتی تقلبی و اصلی هم داشته باشیم باید بگوییم که استفاده از تجهیزات برق صنعتی اصلی و اورجینال که تحت استاندارد های جهانی تولید و عرضه شده اند حتی در مواجه با مواجه با محیط زیست نیز مطوب تر و مناسب تر است، در کنار این مورد شما موارد دیگری نظیر صرفه اقتصادی، افزایش طول عمر محصولات، کارایی بهتر و مناسب تر و… را نیز در نظر داشته باشید. فلذا با قاطعیت میتوان گفت: استفاده از تجهیزات با کیفیت برق صنعتی اصلی مانند محصولات برق صنعتی برندهای اروپایی برای صنایع بزرگ میتواند راهکاری مناسب جهت افزایش کیفیت و بهره وری این صنایع باشد.
 

جناب مهندس محمودی به نظر شما چرا برخی مصرف کنندگان به دنبال محصولات تقلبی یا برندهای بی کیفیت میروند؟ و استفاده از محصولات نامرغوب چه عواقبی را میتواند در پی داشته باشد؟

خب طبعا تنها مزیتی که اقلام بی کیفیت و تقلبی دارند قیمت بسیار پایین آنهاست. شما فرض کنید کلید اتوماتیکی که قرار است حداقل 20 سال عمر مفید داشته باشد زمانی که با یک برند بی کیفیت تهیه و خریداری شود این عمر به 6 ماه تا یک سال تقلیل پیدا میکند. هر چند ممکن است هزینه ای که بابت آن پرداخت شده یک سوم هزینه محصول اصلی باشد اما بی تردید هیچ ارزانی بی دلیل نیست. علاوه بر این موضوع ممکن است استفاده از یک تجهیز بی کیفیت در عملکرد و عمر مفید سایر تجهیزات نیز اختلال ایجاد کرده و بعضا باعث خسارات بسیار زیادی شود. در واقع اگر نگاهی منطقی و درست به این مسئله داشته باشیم. باید بگوییم که استفاده از محصولات فیک و تقلبی با کیفیت پایین بعضا هزینه بالاتری را روی دست مصرف کننده باقی میگذارد. این در حالی ست که اگر از محصول اصلی استفاده میشد مصرف کننده با اطمینان از محصول و گارانتی آن از کیفیت و کارایی بسیار بالاتری بهره مند میشد و در هزینه های خود نیز صرفه جویی میکرد.

شرکت های تامین کننده تجهیزات برق صنعتی چگونه میتوانند به مصرف کنندگان در مسیر تهیه و خرید محصولاتشان کمک کنند؟

یک شرکت تامین کننده محصولات برق صنعتی تراز، شرکتی ست که صرفا فروش محصولاتش را وظیفه خود نداند، در مسیر تامین و فروش، کارشناسان فنی و کارشناسان فروش موظف اند که متناسب با نیاز مشتری و شرایط کاربری مورد نظر بهترین محصول را با بهترین قیمت و گارانتی به دست مصرف کننده برسانند. اینکه میگوییم موظف اند نه کلیشه است نه شعار. حقیقتا نگاه ما و بسیاری از همکارانمان به این موضوع همینگونه است. ما از ابتدا تا انتهای فرآیند خرید محصول همراه با مشتری هستیم تا مصرف کننده بهترین تجربه خرید را با ما داشته باشد. این جزئی از فرآیند فروش در مجموعه الکتروشایلی به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ تامین کنندگان محصولات برق صنعتی ایران است.

جناب محمودی به عنوان کسی که سال ها در این عرصه فعالیت داشتید و تجربه بسیار مفیدی در فیلد کاری خود دارید بفرمایید که بهترین انتخاب در جهت بهترین خرید باید با توجه به چه موارد و مولفه هایی باشد؟

تجربه یک معامله مطلوب در باب تجهیزات و محصولات برقی نیازمند این است که خریدار حساسیت بسیار بالایی در خرید خود داشته باشد. این حساسیت میتواند بر روی برند محصول متمرکز باشد. میتواند بر روی کد محصول و نوع کاربری آن متمرکز باشد. میتواند به گارانتی و کیفیت ساخت محصول معطوف باشد و نیز میتواند روی  قیمت و هزینه ای که در قبال آن محصول میباست پرداخت گردد ملاحظات صورت گیرد. تمامی این موارد یک هدف را دنبال میکنند و آن خرید بهترین محصول با بهترین قیمت و بهترین کیفیت و کارایی در سریع ترین زمان ممکن است. مصرف کنندگان از خریداری و استفاده از برندهای نامعتبر، متفرقه و بی کیفیت جدا خودداری کنند. استفاده از محصولات هر چند با کیفیت در غیر از کاربری مناسب مصرف کننده میتواند خسارت های مالی بسیاری به همراه داشته باشد. محصولات بدون گارانتی، بدون تضمین اصالت کالا و… برای مصرف کنندگانی که عمر مفید کاربری را از محصولات مورد استفاده شان انتظار دارند حقیقتا توصیه نمیشود.

بله همانطور که جناب مهندی محمودی فرمودند: مشاوران و مهندسین شرکت های تامین کننده در مسیر خرید درست این تجهیزات در کنار شما هستند تا شما از بهترین خرید و بهترین نتیجه بهره مند شوید. از این که تا انتهای این مصاحبه همراه ما بودید. متشکریم.

 

021-66170063

واحد فروش / فنی

0912-6398961

واحد فروش / واتساپ

021-66170064

واحد فروش / فنی

0910-7249074

واحد فروش / واتساپ

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید

الکتروشایلی