021-66170062

استعلام و خرید سریع

021-66170062

استعلام و خرید سریع

جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

همان طور که می‌دانید افراد زیادی در بازار فقط و فقط به دنبال خرید محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai هستند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم مقداری در مورد برند هیوندای hyundai با شما صحبت کنیم. از همه مهم‌تر اینکه در این نوشته چند دلیل برای خرید محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai را متوجه خواهید شد.

محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai

در سال ۱۹۶۴ میلادی کمپانی هیوندای که پس از مدتی تبدیل به بزرگ‌ترین کمپانی زنجیره ای کره جنوبی شد، تاسیس گردید. واژه‌ی هیوندای در زبان کره‌ای به معنی تازگی است.

محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai
برق صنعتی هیوندای hyundai

 

شرکت هیوندای محصولات متنوعی در خصوص لوازم الکتریکی به بازار عرضه می‌کند. از جمله‌ی محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai، انواع کنتاکتور، کلید مینیاتوری(فیوز مینیاتوری)، کلید اتوماتیک، رله بی متال و … است.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هیوندای hyundai را می‌توانید از اینجا بخوانید.

کنتاکتور هیوندای Hyundai

کنتاکتورها کلیدهای مغناطیسی هستند و مهم‌ترین جزء مدارهای فرمان الکتریکی به شمار می‌آیند. از کنتاکتورها در ماشین‌های صنعتی به منظور راه اندازی و کنترل استفاده می‌شود. همچنین کنتاکتور یکی از اجزای تجهیزات اتوماسیون صنعتی به شمار می‌آید.

کنتاکتور هیوندای Hyundai- محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai
کنتاکتور هیوندای Hyundai

به عبارت دیگر کنتاکتور یک سوئیچ الکتریکی کنترل شده است که برای سوئیچینگ مدار الکتریکی استفاده می‌شود. کنتاکتور معمولاً توسط یک مدار کنترل می‌شود، که سطح توان کمتری را نسبت به مدار سوئیچ دارد. این را هم باید بدانید که کنتاکتور نسبت به رله میزان بار جریانی بیشتری را تحمل می‌کند.

کنتاکتورها از لحاظ ساختار فیزیکی و نوع کارایی شبیه ها عمل می‌کنند، همان طور که گفتیم شرکت هیوندای Hyundai دارای سابقه بسیار درخشانی در حوزه برق صنعتی است، از این رو این شرکت توانسته به تولیدات بسیار با کیفیتی از قبیل کنتاکتور دست یابد.

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم خرید کنتاکتور هیوندای hyundai را در انتخاب محصولات خود در اولویت قرار دهید. کنتاکتور یکی از محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai است که حتما باید در سبد خرید خود قرار دهید.

کلیدهای مینیاتوری هیوندای hyundai

همان‌طور که می‌دانید شرکت هیوندای (HYUNDAI) محصولات متنوعی در خصوص لوازم الکتریکی به بازار عرضه می‌کند. از جمله‌ی محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai، انواع کلیدهای الکتریکی است. این کلیدها از کیفیت مناسبی برخوردارند و در ساخت اماکن صنعتی، تجاری و مسکونی قابل‌استفاده هستند.

کلیدهای مینیاتوری هیوندای hyundai- محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai
کلیدهای مینیاتوری هیوندای hyundai

نمونه‌های مختلف کلیدهای مینیاتوری هم در بین محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai وجود دارند که یکی از آن‌‌ها به طور مثال، کلید مینیاتوری تک فاز ۱۰ آمپر است. از این کلید می‌توانید برای اماکن مختلف مسکونی، تجاری یا صنعتی استفاده کنید. از این کلید می‌توان در ولتاژهای ۲۳۰ تا ۴۰۰ ولت استفاده کرد.

همان‌طور که در عنوان این مدل آمده است، حداکثر میزان تحمل شدت‌جریان عبوری از این کلید ۱۰ آمپر است و در صورت عبور جریان بالاتر از این محصول، مدار الکتریکی به‌صورت خودکار قطع خواهد شد. اصولا بهتر است کلیدهای مینیاتوری که در بازار به آن فیوزهای مینیاتوری هم گفته می‌شود را روی ریل‌های مخصوص نصب کنید.

سایر محاسن کلیدهای مینیاتوری هیوندای hyundai

کلید مینیاتوری وسیله‌ای است که مدارهای الکتریکی را در برابر جریان غیر مجاز محافظت می‌کند. اگر جریانی بیش از جریان نامی از فیوز بگذرد فیوز می‌سوزد و بدین ترتیب جریان برق، قطع می شود.

به عبارت ساده، فیوز یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌شود تا زمانی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می‌کند، با سوختن فیوز مدار قطع شود و تجهیزات دیگر آسیبی نبینند.

کلیدها در انواع بسیار متنوعی ساخته می‌شوند و بر همین اساس محل استفاده از آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارند.کلیدهای مینیاتوری، شیشه‌ای، ذوب شونده، فشنگی و تیغه‌ای از انواع کلیدهای مورداستفاده به شمار می‌آیند.

کلیدهای مینیاتوری هم مانند بسیاری از دیگر انواع فیوز، به دو شکل تندکار و کندکار تقسیم‌بندی می‌شوند. از نوع تندکار فیوزها برای مدارهای روشنایی (غیر موتوری) و نوع کندکار آن‌ها برای مدارهای موتوری استفاده می‌کنند.

رله بی متال هیوندای hyundai

یکی از این تجهیزات محافظتی رله بی متال هیوندای hyundai است که با تنوع گسترده خود بخش بزرگی از بازار این محصولات را از آن خود کرده است. تنوع و رنج محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai ، از جمله رله های بی متال از سری تجهیزاتی‌ست که بسیار متفاوت و گوناگون است که برای انتخاب تجهیزات متناسب با کاربری خود در زمان خرید بی متال هیوندای می توانید با مشاوران و بخش پشتیبانی سایت الکتروشایلی تماس حاصل نمایید و از راهنمایی آن ها بهره مند شوید.

رله بی متال هیوندای hyundai- محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai
بی متال هیوندای hyundai

 

فروش بی متال هیوندای یکی از حوزه‌های تخصصی این سایت محسوب می‌گردد. همچنین بی متال هیوندای رنج های متفاوتی بین ۰٫۱۲ تا ۸۰۰ آمپر را داراست.

تاریخچه بی متال

قدیمی ترین بی متالی که تاکنون به جا مانده است، توسط یک ساعت ساز به نام جان هریسون ساخته شده است که معمولاً به وی نسبت می‌دهند. هریسون بیمتال را برای سومین کرنومتر دریایی خود در سال ۱۷۵۹ ساخت تا تغییرات ناشی از دما را در فنر تعادل خنثی کند.

این را نباید با مکانیزم بی متال برای جبران انبساط گرمایی در آونگ مشبک هریسون اشتباه گرفت. اولین نمونه‌هایی که هریسون ساخت دارای دو نوار فلزی مستقل بودند که به وسیله ی جوش به یکدیگر متصل شده بودند.

اما وی همچنین بعد از آن، روش جوش مستقیم برنج گداخته روی بستری از فولاد را ابداع کرد. این نوع نوار روی آخرین زمان سنج وی، H5، کار گذاشته شده بود. اختراع هریسون، به یاد او در کلیسای وست مینستر انگلستان مورد قدردانی قرار گرفته است.

بی متال چیست؟

برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در مقابل اضافه بار از رله های حرارتی (بی متال) استفاده می شود. اساس کار این رله ها بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو فلز به کار رفته است.

بر اثر عبور جریان از بی متال، دو فلز گرم می‌شوند و طول آنها افزایش می یابد. از آن جایی که ضریب انبساط طولی یکی از فلزات بیشتر از دیگری است، دو فلز با هم به سمت فلزی که ضریب انبساط طولی کمتری دارد خم می شوند. در نتیجه مسیر عبور جریان کنتاکت‌ها باز و مدار قطع می‌شود. بی متال ها در دو نوع حرارتی و مغناطیسی موجود هستند.

اجزای بی متال

• تیغه های مسی جهت اتصال به کنتاکتور
• ترمینال‌های خروجی جهت ارتباط به کابل های مصرف کننده
• کنتاکت‌های باز و بسته مدار فرمان
• زبانه یا پیچ جهت تنظیم جریان یا حساسیت بی متال
• پیچ تغییر وضعیت به دو حالت دستی و اتومات
• دکمه ریست یا وضعیت برگشت به حالت اولیه
برند هیوندای رده های متفاوتی از بی متال ها را داراست که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

انواع بیمتال های هیوندای hyundai

• بی متال های تیپ ساده قابل نصب بر روی کنتاکتورهای تا ۹۰ آمپر
• بی متال های تیپ همراه با CT قابل نصب بر روی کنتاکتورهای ۱۱۰ تا ۸۰۰ آمپر

پوشش (کاور) محافظ

طرفی که کار با آن صورت می‌گیرد با پوشش محافظ پوشانده شده است تا تنظیمات و هرگونه عملکرد خودسرانه موجب تغییر آن نشود.
به منظور تغییر تنظیمات، می‌توانید با بلند کردن پوشش محافظ آن را تغییر دهید.

دکمه تست

در صورت نیاز به توقف اضطراری موتور به هنگام کار، می‌توان موتور را با قطع تماس آن از کنتاکت مغناطیسی با دکمه تست متوقف کرد.
به منظور تست عملکرد کنتاکت‎‌های رله اضافه بار حرارتی، با انجام یک تست و آزمایش سریع که از طریق کشیدن دکمه تست باعث تغییر در کنتاکت های NO / NC می‌شود، امکان پذیر باشد.

پیچ تنظیم جریان

با استفاده از پیچ گوشتی می‌توان جریان نامی را در ۳ مرحله تنظیم کرد.
دکمه ریست
• حالت A: ریست اتوماتیک
• حالت H: ریست دستی
ترمینال مدار اصلی
• ترمینال نوع پیچی مدلی استاندارد است. اما برای رنج ۴۰ – ۱۰۰ AF، ترمینال نوع پیچی گوشواره دار به عنوان گزینه انتخابی (سفارشی) در نظر گرفته می‌شود.

ساختارهای ایمنی TOR

پوشش محافظ:
• جلوگیری از عملکرد تست در حین کار و یا سوء استفاده کاربر.
تفکیک دکمه تنظیم مجدد و دکمه تست:
• در هنگام کار از نقص جلوگیری می‌کند.
سری UTH
• ۹ تا ۸۰۰ آمپر
• اتصال مستقیم به کنتاکتور و آداپتور DIN-rail تا ۱۰۰AF

رنج های متفاوت بی متال هیوندای

• بی متال ۲۸ تا ۴۰ آمپر جهت کنتاکتور ۶۵ الی ۹۰ آمپر (HiTH90K 40S)
• بی متال ۳۶ تا ۵۰ آمپر جهت کنتاکتور ۶۵ الی ۹۰ آمپر (HiTH90K 50S)
• بی متال ۴۵ تا ۶۵ آمپر جهت کنتاکتور ۶۵ الی ۹۰ آمپر (HiTH90K 65S)
• بی متال ۶۰ تا ۸۰ آمپر جهت کنتاکتور ۶۵ الی ۹۰ آمپر (HiTH90K 80S)
• بی متال ۷۰ تا ۹۰ آمپر جهت کنتاکتور ۶۵ الی ۹۰ آمپر (HiTH90K 90S)

مزایای بی متال نسبت به فیوز فشنگی

• با بروز اشکال در یک فاز، دو فاز دیگر، به اضافه مدار فرمان قطع را ارسال می‌کند.
• هر چه شدت جریان بیشتر شود حساسیت بی متال هم بالا می‌رود.
• با ده برابر شدن جریان نامی، بی متال در کمتر از ۲ ثانیه مدار را قطع می‌کند.
• اگر به طور مداوم ۱۰% اضافه بار وجود داشته باشد بی متال بعد از ۲ ساعت مدار را از کار می‌اندازد.
• ایراد وارده به این قطعه حساسیت نسبت به درجه حرارت محیط است.

کلید اتوماتیک هیوندای hyundai

کلید اتوماتیک هیوندای به منظور حفاظت تأسیسات روشنایی، برق صنعتی، سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه استفاده می‌گردد. کلید اتوماتیک یا به اختصار MCCB با ترکیبی از بخش‌های حساس به حرارت و جریان الکترومغناطیسی محافظت از مدارهای الکتریکی را انجام می‌دهد.

کلید اتوماتیک هیوندای hyundai- محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai
کلید اتوماتیک هیوندای hyundai

این محصول از سه کنتاکت اصلی، کنتاکت های فرعی و کنتاکت های جرقه ­گیر تشکیل شده است. همچنین این محصول با بدنه‌ای از جنس قالب های تزریقی بسیار مستحکم ساخته شده است که به همراه ویژگی‌های کوچک بودن ابعاد و پشتیبانی از حفاظت‌های لازم در مدارهای الکتریکی بسیار کارآمد است.

به عنوان مثال کلید اتوماتیک هیوندای مدل HGM125H توان قطع مدار در اضافه جریان های بیش از ۲۵۰ آمپر را داشته و در ولتاژ کاری ۴۴۰ ولت قابلیت تحمل جریان اتصال کوتاه تا ۳۸۰۰۰ آمپر را دارد. که در این حالت کلید اتوماتیک اتصال کوتاه را تشخیص داده و سریعاً جریان مدار را قطع و از ایجاد آسیب‌های عمده جلوگیری می‌کند.

از طرفی جریان اضافه بار ممکن است نسبت به جریان نامی مدار چند درصد بیشتر باشد و یا دو تا سه برابر آن شود که گذشت زمان در این مورد بسیار مهم است. زیرا وسایل حفاظتی با جریان نامی مناسب باید بتواند جریان مدار را قبل از آسیب رسیدن به عایق بندی، که در نهایت منجر به آتش سوزی و یا اتصال کوتاه و برق گرفتگی شود، قطع کند.

چند سوال متداول در مورد خرید محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai

این چند سوال عموما برای خرید محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai مطرح می‌شود که لازم است شما هم آن‌ها را به خوبی بدانید.

۱٫اصالت محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai به چه صورت است؟

جواب: ‌تمامی محصولات ارائه شده توسط الکتروشایلی دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می‌شود.

۲٫کیفیت محصولات هیوندای hyundai به چه میزان است؟

جواب: محصولات ارائه شده توسط مجموعه الکتروشایلی دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استانداردهای جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می‌شود.

۳٫قیمت تجهیزات هیوندای hyundai چقدر است؟

جواب: با توجه به حذف تمامی واسطه‌ها و واردات مستقیم تجهیزات و قطعات برق صنعتی ما بهترین قیمت‌های ممکن را تضمین می‌کنیم.

۴٫آیا محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai دارای گارانتی هستند؟

جواب: یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین رویکردهای مجموعه الکتروشایلی ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می‌گردد.

۵٫محصولات به چه صورت تحویل داده خواهند شد؟

جواب: سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال خواهد شد.

۶٫با توجه به این سوالات احساس می‌کنید به مشاوره نیاز دارید؟

جواب: کارشناسان الکتروشایلی با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان عزیز هستند.

امیدواریم با خواندن این مقاله و اطلاعاتی که در مورد خرید محصولات برق صنعتی هیوندای hyundai برای شما ارائه شد، به راحتی بتوانید تجهیزات برق صنعتی مورد نیاز خود را خریداری نمائید. همچنین الکتروشایلی با شماست تا بهترین کیفتیت را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

فهرست مطالب

021-66170063

واحد فروش / فنی