fa
fa
fa فارسی
ورود / عضویت
کد تأیید به شماره شما ارسال می شود
Proceed With WhatsApp
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:60)

رزومه شایلی

 

در سال 1398 بود که مجموعه الکتروشایلی با هدف تامین تجهیزات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی تاسیس گردد.
در اولین قدم الکتروشایلی اقدام به کسب نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از معتبرترین برندهای تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی و سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق کرد.
از جمله برندهای معتبری که الکتروشایلی به عنوان برندهای معتبر تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی نمایندگی آن‌ها را بر عهده دارد می‌توان به برندهای معروف زیر اشاره داشت:

ISBS | LS | HYUNDAI | CHINT | SIEMENS| SCHNEIDER

یکی از دلایل تمایز الکتروشایلی این است که پاسخگویی همه جانبه و رضایت مشتریان را وظیفه خود دانسته و به همین منظور کلیه محصولات ارائه شده دارای ضمانت نامه اصل بودن و تعهد خدمات پس از فروش بوده و شما می‌توانید با خیال آسوده از الکتروشایلی اقدام به تامین محصولات موردنظر خود نمائید.

 

 

همکاری با صنایع مختلفی هم‌چون نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع ماشین سازی، صنایع ساختمانی، صنایع خودروسازی، شرکت‌های توزیع، شرکت‌های آب و فاضلاب، صنایع دارویی و پزشکی، شرکت‌های تابلوسازی، شرکت‌های آسانسور سازی و سایر شرکت‌های از این دست، از افتخارات الکتروشایلی در مدت کمتر از 5 سال فعالیت خود است.

الکتروشایلی با هدف تحقق به شعار خود یعنی همراه بی نظیر و انتخاب سودمند، مشاوره جهت ارائه بهترین کالا با بالاترین کیفیت نسبت به نیاز مشتری را در اولویت خود قرار داده و شما عزیزان می‌توانید با همراهی الکتروشایلی، به تحقق هر چه بیشتر این شعار کمک نمائید.

 

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید