fa
fa
fa فارسی
[df-form]
[dm-page]
اشنایدر - شرکت اشنایدر

شرکت اشنایدر | Schneider

اینجا قرار است به معرفی شرکت اشنایدر (SCHNEIDER) فرانسه بپردازیم. با محصولات الکتروشایلی همراه باشید.

اشنایدر الکتریک یک شرکت فرانسوی فعال در عرصه بین الملل با تخصص مدیریت انرژی و راهکارهای اتوماسیون (سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری) می باشد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون و در مرکز تجارت جهانی گرنوبل واقع شده است. SCHNIDER الکتریک مشتمل بر 500 شرکت کوچکتر می باشد که سهام آنها در بورس Euro Next معامله می شود.
SCHNIDER الکتریک شرکت مادر  Square D, Pelco و  APC و بسیاری دیگر از شرکت های معروف است. تا سال 2016 این شرکت 20, 000 پتنت فعال و غیر فعال کاربردی در جهان به ثبت رسانده است. شرکت اشنایدر الکتریک 144,000 کارمند در بیش از 100 کشور دنیا دارد.
این شرکت در سال 1836 توسط برادران اشنایدر در شهر le creuset در یک کارخانه قدیمی پایه گذاری شد. در سال 1975 به شرکت Merlin Gerin، یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات انتقال نیرو در فرانسه علاقه مند شد.

در فاصله سال های 1982 تا 1997 شرکت های Télémécanique ، Square D ، Merlin Gerin و بسیاری دیگر از شرکت های تولید کننده تجهیزات انتقال نیرو را خریداری کرد.
در سال 1999 شرکت Lexel، بزرگترین تامین کننده سیستم های نصبی و راه حل های کنترلی در اروپا را تصاحب کرد. و از همان سال «گروه اشنایدر» به «اشنایدر الکتریک» تغییر نام داد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید