fa
fa
fa فارسی
[df-form]
[dm-page]

شرکت آی اس بی اس | ISBS

در این مقاله قرار است به معرفی شرکت آی اس بی اس (ISBS) چین بپردازیم.

مدیران شرکت المان صنعت برتر سپهر (سهامی خاص) با بیش از دو ده سابقه فنی و بازرگانی در عرصه صنعت برق کشور عزیزمان، بر آن شدند تا بتوانند در جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان و ایجاد یک پارچگی در زمینه ارائه خدمات بیشتر با ثبت برند بهترین گزینه را در راستای ارائه محصولی استاندارد و با کیفیت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهند و با حمایت از تولید داخلی و استفاده از متخصصین جوان ، گامی دیگر در جهت پیشبرد صنعت برق کشورمان بردارند. میتوانید سایر شرکت های نظیر ISBS را در قسمت معرفی شرکت ها مشاهده کنید.

علاوه بر اینکه محصولات  شرکت آی اس بی اس دارای استاندارد بین المللی IEC میباشد، توانسته است تایید آزمایشگاه های معتبر داخلی را نیز دریافت نماید. از این رو علاوه بر برابری و رقابت کیفی با محصولات اروپایی از لحاظ قیمت نیز با دیگر محصولات مشابه اروپایی و کره ای قابل رقابت می باشد.

حمایت از بهینه سازی مصرف انرژی

حمایت از بهینه سازی مصرف انرژی، توسعه و حمایت از انرژی سبز از جمله برنامه های ما همگام با تحولات انرژی در ایران است. از جمله هدف های شرکت isbs قرار گرفتن در اماکن مختلف و صنایع تولیدی هر ایرانی است و این هدف میسر نمی گردد مگر با استفاده از همکاری، نوآوری، کیفیت و هدایت (ارزش های کلیدی) . یقین داریم که ایرانی لایق بهترین ها در این مرز و بوم است. حرکت به سمت بازارهای خاورمیانه بعنوان چشم اندازی جدید و در جهت ایجاد رفاه در بخش انرژی برای همه انسان ها از هر فرهنگ، نژاد و قومیتی در دستور کار مدیران بخش های مختلف ما قرار دارد و همواره در جهت تحقق آن تلاش خواهند کرد.

مجموعه ISBS رضایت و پاسخگویی مشتری را عامل بقای خود دانسته، او را شریک تجاری خود می داند و در مناسبات تجاری اصل برد-برد را سر لوحه کار خود قرار داده است.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید