fa
fa
fa فارسی
[df-form]
[dm-page]

شرکت زیمنس | Siemens

قرار است در اینجا به معرفی شرکت زیمنس (SIEMENS) آلمان بپردازیم. با ما همراه باشید تا توضیحات جالبی رو تجربه کنید.

شرکت زیمنس آلمان در طول 170 سال فعالیت خود تلاش کرده است نوآوری، کیفیت و بهینه سازی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

تاریخچه شرکت زیمنس

در ابتدا اولین پروژه‌ای که این شرکت به انجام رساند طراحی و راه‌اندازی خط تلگرافی بین برلین و فرانکفورت بود.

این پروژه و موفقیت ناشی از آن باعث بوجود آمدن فرصت‌های بعدی برای این شرکت نوپا شد و در سالهای بعدی خط تلگراف کلکته و لندن را راه‌اندازی نمود.

این شروع راه پرافتخار و پرسود شرکت زیمنس است که در سال ۱۸۹۷ از نام ابتدایی خود یعنی شرکت سازندگی زیمنس و هالسکه (Bauanstalt von Siemens & Halske) به اس اند اچ (S&H) تغییر نام داد.

شرکت زیمنس همزمان با تغییر نام خود در سال ۱۸۹۷ به صورت شرکتی با سهامی عااین شرکت بین المللی تمرکز خود را برای تولید محصولات الکتریکی (Electrification)، اتوماسیونی (Automation) با هدف دیجیتال سازی (Digitalization) و کنترل از راه دور قرار داده است.

اولین مرحله تولید در خارج این شرکت در سال ۱۸۶۳ و با تولید کابل در شهر وولويچ (Woolwich) انگلستان بود. در سال ۱۸۸۲ نیز کارخانه بعدی تولید کابل در سانت پترزبورگ افتتاح گردید. در سال ۱۸۹۲ نیز برای اولین بار، مرکز مدیریتی خارج از کشور زیمنس، در توکیو ژاپن تاسیس شد.

این شعبه بعدها در سال ۱۹۱۴ عامل سقوط دولت ژاپن شد. اتفاقی تاریخی که امروزه به نام رسوایی زیمنس نامیده می‌شود.

از اینجا میتوانید یکی از محصولات زیمنس را مشاهده کنید.

محصولات زیمنس

این شرکت کلیه تجهیزات مورد نیاز تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی را با استفاده از جدید ترین نکنولوژی دنیا تولید می کند.

از جمله محصولات زیمنس می توان ژنراتورهای بادی، بخار و گازی تولید برق، تجهیزات انتقال و توزیع انرژی الکتریکی، تجهیزات کنترل و اتوماسیون سیستم های صنعتی، تجهیزات ریلی و نیز تجهیزات پزشکی را نام برد.
عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ، آلمان قرار دارد.

 

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید