fa
fa
fa فارسی
[df-form]
[dm-page]
3453453745

مجموعه الکتروشایلی به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان تجهیزات برق صنعتی در ایران و نماینده رسمی برندهای چینت ، ال اس ، هیوندای ، ADT و سکومک و تامین کننده اصلی برندهای برق صنعتی اشنایدر ،زیمنس و ABB مفتخر است که در مسیر تامین هر چه راحتر تر تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون و رساندن آن به دست شما مشتریان و مصرف کنندگان عزیز ، با راه اندازی خرید آنلاین محصولات برق صنعتی و هموار کردن این مسیر ، با ارائه یک درصد تخفیف بیشتر به افرادی که از طریق سایت ثبت سفارش میکنند ، گامی بلند به سمت اتوماسیون شدن روند خرید تجهیزات برق صنعتی بردارد.

در این طرح مشتریان عزیزی که از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی نمایند ، علاوه بر تخفیفی که بر روی محصولات اعمال شده است ، مشمول یک درصد تخفیف بیشتر هم خواهند شد و این یک درصد بعد از پرداخت وجه به کیف پولشان در الکتروشایلی واریز خواهد داشت و به صورت دائمی باقی خواهند ماند تا در خرید های بعدی قابل استفاده باشد.

یعنی هر مقداری که در سایت پرداخت میکنید ، 1 درصد آن به حساب تان عودت داده میشود تا در خرید های بعدی بتوانید از آن استفاده کنید.

هم اکنون با مراجعه به صفحه فروشگاه الکتروشایلی خرید خود را ثبت و اقدام به پرداخت نمایید تا علاوه بر صد تخفیف همکاری ، 1 درصد تخفیف بیشتر را نیز از الکتروشایلی هدیه بگیرید.

جهت مشاهده جدید ترین لیست های قیمت و راهنمایی خرید بهترین برندهای برق صنعتی شماره خود را در فرم زیر وارد و ارسال نمایید